У Сумах підозрюють вчительку у неналежній охороні здоров’я та життя дітей

Вчительці Великописарівської школи, яка організовувала поїздку дітей до Польщі, вручили підозру – за неналежну охорону здоров’я та життя дітей. Це справа про загибель в аварії 13 травня у Білорусі 12-річного школяра з Сум. Підозру вручили жінці опівдні, розповів заступник начальника управління прокуратури Сумської області Владислав Правдюк:

“Замість перевезення організованої групи дітей одним автобусом з двома водіями, укладення з ними письмового договору, який передбачав би обов’язкові умов, в тому числі маршрут, зупинки і т.д., було укладено усні 4 цивільно-правові угоди з 4 водіями 4 автомобілів, які не мають відповідної ліцензії на перевезення дітей”.

Підозрювана Катерина Обідець телефоном нам сказала, що говорити з нами не буде, доки не переговорить зі своїм адвокатом. Таким є Сергій Ключник. Він сказав, що поки нічого не коментує, послався на те, що його підзахисна перебуває у стресі, й пообіцяв озвучити свою позицію у понеділок – тоді у суді мають обирати жінці запобіжний захід.

Аварія сталась 13 травня близько сьомої години ранку неподалік села Мартинюки у Брестській області (Білорусь). Одна з автівок, в якій їхали семеро сумських школярів, в’їхала у навантажувач, що рухався у попутному напрямку. Хлопчик 12 років загинув від отриманих травм. Шестеро дітей потрапили у лікарню.  Як розповів Владислав Правдюк, двоє дітей отримали інвалідність. Загалом до Польщі їздило 26 школярів – окрім сумчан із Краснопільського, Великописарівського районів і Глухова.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь