У Сумах планують встановити майданчики для вигулу собак

Місця для вигулу собак. У Сумах планують облаштувати 4 спеціальні майданчики.

Міський парк імені Кожедуба.Тут зазвичай гуляють власники зі своїми чотирилапими вихованцями. Серед них – пані Тетяна зі своїм собакою на ім’я Сніжок.

Тетяна Скороспєшкіна, власниця собаки каже:

«Проблеми з вигулом, в першу чергу. Мами йдуть, з дітьми, є люди, які в принципі бояться тварин, часто викликають поліцію, вже два рази приїжджала поліція сюди. Наші собаки нікого не чіпають, але людина боїться і робить дзвінок – собаки гуляють там, де ми ходимо»

Наразі в Сумах немає жодного об лаштованого  майданчика для вигулу тварин.

Олена Стеценко, власниця собаки говорить:

«Повинні були бути урни, їх поставили, але раз або два пакети були, після того люди почали витягувати. Гуляти нам нема де, викидати теж нема куди»

Олександр Рубінін – головний спеціаліст Департаменту інфраструктури м.Суми каже:

«Ми надали пропозиції в Управління архітектури. Архітектура – «за» висловилась. Парк «Казка», потім йде дамба й поміж річкою й дамбою доволі велика територія.  На вулиці Курській, в районі авто гаражів. В районі Манежа є участки, де ми плануємо вигул тварин. В ідеалі, ми плануємо, щоб ці майданчики були облаштовані як в Харкові. 

Начальник сумського Управління архітектури та містобудування Андрій Кривцов від коментаря стосовно запланованих майданчиків відмовився.  Досвідом з облаштування спеціальних місць для вигулу тварин поділилася директор Харківського КП «Центр догляду за тваринами».  Таких майданчиків у Харкові – 31, перші з них з’явилися на початку 90-х років.

Юлія Шаповалова, директор КП «Центр поводження з тваринами», м .Харків говорить:

«Розміром 30на 40 метрів, всередині до 10 кінологічних снарядів: наклонна стіна, різноманітні бар’єри, перетини, бум, все в такому роді . По цінам 2018 року орієнтовна вартість одного майданчика – 180 тисяч гривень, можливо, менше»

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь