У Сумах планують забрати до армії 90 юнаків


Із першого жовтня стартує осінній призов -2017. Триватиме два місяці. Упродовж цього часу у Сумах на строкову службу планують забрати 90 юнаків. Із них 66 для Збройних Сил України, решта – для інших військових формувань. Призовний вік  – від 20 до 27 років, утім, за бажанням, можуть служити і 18-річні. Для цього їм із заявою треба звернутися до військкомату.

« Всі юнаки будуть проходити військову службу в не бойових військових частинах, а також не будуть залучатися до проведення антитерористичної операції. Також, під час служби за ними буде зберігатися, згідно кодексу про працю, робоче місце, а також середня зарплата, яка буде їм нараховуватись під час їхньої служби. На даний момент триває оповіщення та виклик до військового комісаріату», – говорить заступник міського військового комісара Сергій Манукало.

 На даний час у Сумах осіб призовного віку значиться 4763. Із них близько 2,5 тисяч таких, які ухиляються від служби. «Частина, не знаходиться на території міста Суми. Вони можуть знаходитися на території Сумської області і вони недосяжні для нас. Далі, частина знаходиться в інших областях і містах України і все-таки велика частина знаходиться за межами України на так званих заробітках. У нас є ті особи, які знаходяться у розшуку. Це ті, яких ми не можемо знайти і вручити їм повістку. Вони підлягають адміністративній і кримінальній відповідальності», – говорить голова призовної комісії Степан Пак.

Нагадаємо, у Сумах під час весняного призову служити відправили 61 юнака. За інформацією міського військкомату – це 100% від запланованого.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь