У Сумах по 1000 гривень отримають демобілізовані учасники бойових дій


По одній тисячі гривень для демобілізованих учасників бойових дій на Сході країни. Таку одноразову допомогу виплачуватимуть з цього місяця у рамках програми «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей». На перші три місяці виплат з міського бюджету виділили 180 тисяч гривень. Отримати допомогу можуть демобілізовані бійці, які зареєстровані за місцем проживання у Сумах.

«Можно немножко и больше этих программ, ну и немножко больше выплат. В связи с тем, что экономическое положение в нашей стране, инфляция и всё остальное, тысяча – на следующий день, скажем так, это уже не деньги» – сказав учасник бойових дій  Олег Валентинович, який прийшов подати заяву. У складі 27-ої артбригади він воював протягом року. Демобілізувався у березні 2015-го.

Голова ГО “Спілка ветеранів АТО” в Сумській області Володимир Лаврик додав, що 1ооо гривень суттєво не допоможе: « Але на даний момент, як ви бачите, в місті Суми багато хлопців безробітні і ця тисяча, думаю, яка б не була, вона буде допомогою для їхнього бюджету сімейного».

Прийом документів на отримання одноразової матеріальної допомоги для демобілізованих учасників бойових дій проводиться у будні, з восьмої до сімнадцятої години за адресою: місто Суми, вулиця Харківська, 35, кабінет №125 та №126. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (0542) 604 498.

За інформацією Сумського обласного військового комісаріату на кінець 2016-го року у Сумах зареєстровано близько однієї тисячі демобілізованих учасників АТО.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь