У Сумах почали вмикати опалення у будинках

Вмикатимуть опалення  в оселях містян відсьогодні і протягом 5 днів. Робитимуть це згідно з графіком, який розробили тепловики. Детальну інформацію стосовного свого будинку кожен сумчанин може  побачити на сайті ТОВ «Сумитеплоенерго».

Сьогодні тепло мають подати у більшість будинків  по  Петропавлівській, Шишкарівській, Миру, Охтирській, Богуна.

У середу на черзі Супруна, Соборна,  Гамалія та проспект  Курський. У четвер, 19 жовтня,  за графіком мають дати тепло у більшість будинків по Герасима  Кондратьєва та  Прокоф`єва.

П`ятниця, 20 жовтня, на черзі проспект Шевченка, Привокзальна, Героїв Крут і Воскресенька вулиці. Останніми увімкнуть Новомістенську вулицю та вулиці Тополянського масиву.

“У п’ятницю дві наші організації Дирекція “Котельні Північного промвузла” і «Сумитеплоенерго»  доповіли, що готові вмикати тепло із сьогоднішнього числа. Тому вони приступили до тих робіт, які зобов’язані виконати. Упродовж тижня місто має бути все підключене до теплопостачання”, – говорить заступник Сумського міського голови Степан Пак.

У дирекції «Котельні Північного промвузла» наразі графік відсутній. Чи вмикатимуть там тепло,  заступник директора Ірина Рибальченко телефоном повідомила, що питання вирішують, бо на завтра синоптики прогнозують плюс 18. Офіційного коментаря не надала, пославшись на зайнятість. Обіцяли розповісти про графік підключень і в ТОВ “Сумитеплоенерго”, втім пізніше слухавки заступник директора Надія Покутня не брала.

Нагадаю, 3 жовтня тепло дали для стаціонару пологового будинку Пресвятої Діви Марії та дитячої міської клінічної лікарні Святої Зінаїди. З минулого понеділка тепло почали вмикати у дитячих садках і лікарнях міста.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь