У Сумах показали картини до 140-річчя від Дня народження О. Олеся

Виставку Ганни Сергеєвої презентували в обласному художньому музеї.

Серію робіт художниця присвятила до 140-річчя від Дня народження поета, публіциста і драматурга Олександра Олеся. Усього жінка представили близько 30-ти робіт. Це – живопис олією та акрилом, а також графічні роботи в авторській техніці – на тканині.

«У нього тема краси і волі пройшла через все життя,у нього багато лірики на початку життя і багато соціального болю за Україну, за життя людей, за правду, про те, що багато брехні. Я там зробила роботу «Прага». Така красива Прага, якщо подивитися, а людина сумувала там», – поділилася авторка виставки Ганна Сергеєва.

 «Я вважаю, що картини надзвичайно цікаві, і така палітра кольорів райдужна, дуже мені сподобались ці картини. Вони перекликаються з його творчістю , настрій передається в цих картинах його творів», – розповіла відвідувачка виставки Лариса Лелюшкіна.

«Роботи дуже красиві, заслуговують на увагу, дуже яскраві, життєрадісні, надихають на щось», – сказала відвідувачка Ірина Коновал.

Ця виставка – друга з тих, що Ганна Сергеєва присвятила Олександру Олесю. Першу персональну виставку вона разом з чоловіком присвятила до 120-річчя з Дня народження поета.

Переглянути ці роботи в обласному музеї сумчани зможуть впродовж місяця.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь