У Сумах показали “Романтику” зсередини

Молодіжний центр Романтика запрацював понад 30 років тому. Наразі більше року його реконструюють. Минулого року за роботи заплатили 11 мільйонів гривень,  на цей рік дали 7. З них освоїли половину. Як проходять роботи підрядник говорити не захотів – скерував до начальника управління капітального будівництва.

“Було б добре, якби депутати додали ще 3 млн грн. Це щоб ми закінчили внутрішні роботи. На 90 відсотків практично зробили санвузли, в холі на 100 відсотків закінчили стелі, відсотків на 80  закінчили підлогу.  Стіни 100 відсотків закінчили і підвели для фарбування. Фарба є. Через місяць фарбуватимемо перший поверх. Потім будемо займатися другим поверхом. На сьогодні на цей об’єкт профінансовано на 50 відсотків. Як будуть виділені додаткові гроші – будемо виконувати роботи далі”, – говорить Володимир Шилов, начальник управління капітального будівництва СМР.

Поки ж другий поверх планують під велику залу. Тематика планованих там заходів – від концертів до спортивних змагань.

“Якщо нам треба буде проводити спортивні змагання, тут ми передбачили, що є роздягальні, ми спокійно ставимо тут ринг і татамі.  На першому поверсі ми хочемо, щоб ті, хто приходив до нас в центр міг знайти свою нішу. Тут будуть різні гуртки, тут будуть клуби за спрямуваннями”, – говорить Ігор Ганненко, директор Центру дозвілля молоді”.

Реконструкцію Романтики розпочали в березні минулого року. На весь проект запланували понад 23 млн грн.

Нагадаю, минулого року прокуратура оскаржувала проведення тендеру на реконструкцію молодіжного центру. Робили це через те, що вважали договір з фірмою «Топаз», яка виграла тендер, дійсним. Тоді роботи призупиняли. У вересні господарський  суд відмовив прокуратурі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь