У Сумах понад 32 тисячі родин мають право отримувати субсидії

У Сумах розповіли, хто за новою постановою від Кабміну  не отримуватиме субсидій. Це стосується зокрема  тих, хто понад 2 місяці проживає за кордоном.

“Донька за кордом живе – тому треба наново подавати папери нам. Ось прийшла наново подавати, питають, коли виписалася вона. Була субсидія, тепер немає.  Навіть і на літо немає субсидії. 2 пенсіонери проживаємо, але на літо субсидії немає”, – говорить Надія Петрівна.

“Із числа внутрішньо-переміщених осіб орендарі мають право звертатися до нас без договорів оренди на підставі заяви про призначення субсидії. право на субсидію не матимуть ті домогосподарства, які проживають у будинках,де площа більша ніж 200 метрів квадратних і квартирі площею понад 120 квадратних метрів. а також ті, хто мають у володінні транспортний засіб, якому менше ніж 5 років”, – говорить Ірина Лагіренко, начальник управління департаменту соцзахисту населення Сумської міськради.

На перше липня отримувати субсидії мають право 32 тисячі 618 родин.

За інформацією начальника управління департаменту соцзахисту населення, отримувати субсидію не зможуть і ті, хто офіційно не працював за два місяці до подачі такої заяви. Для сумчан існує “гаряча лінія” з питань субсидій.

Телефони «Гарячої лінії»

604-604

604-501

“Я позитивно оцінюю прагнення уряду зробити більш жорсткими критерії, а саме враховувати не лише наявний дохід, а й інші критерії – наявність квартири, будинку понад 200 метрів квадратних, якщо людина не працює –  має стати на біржу. Законодавець не міг передбачити всіх нюансів, тому справедливо, що буде комісія. Тут корупційний  ризик в тому, що це людський фактор, не завжди комісія може бути об’єктивною, як по-іншому бути – важко сказати”,– говорить Тетяна Бойко, координатор житлово-комунальних питань Громадянської мережі Опора.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь