У Сумах працюватимуть фан-зони Олімпійських ігор

Олімпійські фан-зони у Сумах. Вболівальники біатлону та інших дисциплін зможуть долучитися до спільного перегляду зимових змагань у кав’ярні «Альбіон». Проведення фан-зустрічей там планують 14 та 15 лютого о 13.15. Другим місцем перегляду Олімпіади може стати торговельний центр «Лавина». Щодо цього майданчика тривають перемовини.

Олена Петрова,  “Завтра жіноча гонка, 15 кілометрів, за програмою «Календар». Сьогодні ще роблю дзвінки і буде ясно, чи ми збираємося в ТЦ «Лавина» чи в «Альбіоні». Чекаю на інформацію, чи змогли вона вивести на великий екран, тому що вони запрошують нас у кафе, у «Лавину», але там два маленьких телевізора. В «Альбіоні» – там екран більше й ніхто не заважає, можна спокійно дивитись дистанцію. Є певні вболівальники, які виїжджають на чемпіонати, кубки світу. Ця аудиторія буде”

За словами Олени Петрової, у фан-зонах транслюватимуть не оригінальний контент, а запозичений: братимуть відео з UA:Першого, який має авторські права на трансляцію зимових Олімпійських ігор. Нагадаю, тривають вони з 10 по 25 лютого у Південній Кореї.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь