У Сумах представили виставу та фотографії, присвячені дням протидії насильству

Театралізовану  виставу, присвячену щорічній акції «16 днів проти насильства»  показали сьогодні у Сумах . Дійство представили актори родинного театру «Нянькіни». Виставу «Павутиння» готували три тижні.

Володимир Нянькін, директор родинного театру “Нянькіни”: Цей образ якраз і говорить про проблему насильства дуже конкретно, бо ось ці нитки, які ведуть до цієї людини, жертви, це не тільки від того павука, який б’є, чи завдає шкоди, це до людей, які мовчать , толерують, які нічого не роблять для того, щоб цю проблему подолати»

Також у рамках акції  у Конгрес-центрі відкрилась тематична фотовиставка «Світ без насильства».   Героями дев’яти  світлин стали жителі Сум. Детальніше  про експозицію розказала авторка фотографій Тетяна Попова: «Моделями були звичайні люди, це багатодітна родина, це сімейна пара, це маленька дитина, це подружжя, яке прожило майже 50 років разомВона проходить вдруге, вперше ми показували, яким може бути насильство, зараз ми показуємо протилежність, як можна жити без насильства. 

Виставка триватиме у конгрес-центрі до 12 грудня. Акція «16 днів проти насильства» – всеукраїнська, проходить щороку з 25 листопада по 10 грудня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь