У Сумах презентували книгу “Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО”

«Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО» – книгу з такою назвою 5 грудня презентували в обласній науковій бібліотеці.  Герої книжки – мешканці Сумщини, які починаючи з 14-го року захищали Україну на Сході.

“Був такий задум, щоб з кожного району ми мали представника, який розказав свою історій. Тому 19 історій, – каже авторка книги Алла Акіменко, – Як було обирати? Це було найважче у моїй роботі, тому що обирала не я, рекомендації давали райони. Але я розуміла весь час, що я спілкуюся з однією людиною, але насправді їх набагато більше, і це мабуть було найважче, бо я розуміла, що ми можемо про когось розповісти, а про когось не розповісти, але достойних людей, гідних людей їх набагато більше.”

Хочу сказати, що не такий вже я і герой, і на цій війні є воїни, які стали дійсно героями України, і честь і шана їм. Але що я можу сказати, коли розпочалося це вторгнення у нашу державу, я не міг спокійно сидіти вдома, ще й тому що сам військовий, що середній син у той час був на Савур-Могилі,” – розповідає один із героїв книжки Юрій Жуков. Ще один герой книги Дмитро Лисенко каже, що пішов на Схід по мобілізації, але жахіття війни згадувати не хоче.

Наклад презентованої книги тисяча екземлярів, надрукували її за кошти обласного бюджету і розповсюдять по бібліотекам і навчальним закладам Сумщини.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь