У Сумах презентували книгу “від поганого настрою”


“Під зоряним дахом ночі”. У Сумах презентували книгу художника та живописця Миколи Жулінського.  Видання, як зазначає автор,  – про  життя. У книзі  – понад 40 оповідань автора та власні ілюстрації. Чоловік є художником,  викладачем живопису. Свою єдину книжку писав протягом  20 років.

“Книжка з`явилася спонтанно, ночі були безсонні і треба було якось вбити час і я почав писати, все сподобалося.  Є великі оповідання, є маленькі, побудовані таким чином, що коли у людини є час, то прочитає, а коли немає  – то за два дні. Книжка спрямована на те, щоб підняти настрій.   Я думаю це як ліки від поганого настрою”, – говорить Микола Жулінський, автор книги “Під зоряним дахом ночі”. 

“Ми друзі, наші сини разом вчилися, прийшли подивитися-порадіти. Ще книжку не читала – ось взяла почитаю”, – говорить Зінаїда Іванівна, відвідувач презентації.

“Мене сюди запросила його випускниця. Вона розповідала, що це дуже гарний вчитель, я хочу з ним поговорити, щоб сходити на курси. Хочу подивитися презентацію його книжки. Бо творчість багато значить також для людини, яка хоче його знайти”, – каже Катерина Богунова – відвідувачка презентації.

Придбати книжку можна у автора. В бібліотеках та книгарнях розповсюджувати не планує.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь