У Сумах презентували проект #Start Business Challenge

Стартував проект підтримки малого та середнього бізнесу #Start Business Challenge. Про це сьогодні розповіла у міській раді керівниця відділу «Проектний офіс». Платформа, за її словами, має допомогти тим, хто планує відкрити власну справу і не знає з чого почати.

Оксана Кубрак – начальниця відділу «Проектний офіс» говорить:

” Там покрокова розписана інструкція, що потрібно зробити.  Зазначена повністю вся нормативна база по кожному кроку, зазначені КВЕДИ, скільки процедур потрібно зробити, скільки документів потрібно зібрати для того, щоб відкрити повністю від початку до кінця цей бізнес, і скільки документів буде у вас на руках” 

Платформа містить 29 бізнес-напрямків. Вперше стартував проект рік тому у Києві. Наразі він працює у 10 регіонах України, ще 10 у розробці. Суми – п’яті, де його презентували. Розробник ресурсу – неурядова організація «Офіс ефективного регулювання».

Тетяна Коврига– керівник піар-сектору  BRDO розповідає:

“Насправді дуже багато вимог держава зараз ставить до бізнесу, до його ведення власне, і в частині відкриття в тому числі. Відрізняються дозволи від національного рівня і регіонального рівня, наприклад, правилами розміщення реклами ,або дозвільними процедури в будівництві. Власне тому потрібна локалізація , тому її міста проходять. Вони свої місцеві процедури додають до платформи, і тоді місцеві підприємці можуть користуватися платформою з урахуванням специфіки свого регіону”

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь