У Сумах презентували збірку про національні інтереси України

У Сумах презентували збірку про місію України та її національні інтереси. Вона – узагальнене видання за підсумками п’ятих Бандерівських читань. Такі влаштовують у Києві щороку, починаючи з 2014-го. До Сум збірку привезли вперше. Вона налічує 600 сторінок, в ній вміщено 35 праць 35 авторів.
Юрій Олійник – один із тих, чия праця увійшла до книги. Досліджували – геополітичні питання – про Україну та її оточення.

Юрій Олійник, експерт недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень», розповів:

«Хто наш союзник, хто наш друг, хто перспективний друг, хто наш ворог, хто може бути нашим противником, якимось чи суперником в певній зоні впливу чи економічній, чи культурній в багатьох регіонах».

У Сумах книгу презентують вперше. Близько сорока охочих прийшли познайомитися зі збіркою.

Микола Ткаченко, відвідувач презентації, розповів:

«Сторіччями, що з нашою державою творилося у свій час, зараз заслуговує на увагу все те, що можуть люди запропонувати, тим паче науковці, для нашої держави України, яка по суті справи тільки починає розбудовуватися».

Лариса Антонюк, відвідувачка презентації, розповіла:

«Треба ходити для того, щоби бути в курсі справ нашої держави, так що я з великим бажанням прийшла сюди».

Віктор Клісенко, відвідувач презентації, розповів:

«Таке життя українського народу. Так от ми живемо. Боремося, переборюємо і знову боремося. Тому я сюди й потрапив, що б ще з вуст авторів оцих, що такі збірки підготували нам одержати якесь нове знання».

Зібрання видали накладом у тисячу примірників у липні цього року, поки, сказав Юрій Олійник, у продаж книгу не віддаватимуть. Наступну планують видати у лютому 2019 року, до шостих Бандерівських читань.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь