У Сумах продовжуються роботи над Центром олімпійської підготовки

Східний центр олімпійської підготовки – має запрацювати у Сумах. В Україні їх буде два: Західний – у Луцьку та Східний в Сумах. Нині продовжують працювати над його створенням. Він має запрацювати він з 1 січня 2018 року.

 

Понад 30-ти учнів основного складу – навчатимуться у сумському центрі. Це діти, зі Східної частини, які виборюють перші-шості місця на чемпіонатах України. Це юнаки й дівчата, юніори та молодь. Склад пропонують у Сумах, затверджує – українська федерація. З дітьми працюватиме більше шести тренерів. Наразі зайняті три з половиною ставки.

Олена Мірошніченко, тренер з легкої атлетики, каже: «Ми маємо спортсменів, спортсменів високого рівня, яким потрібна підтримка, для того, щоб займатись далі й показувати високі результати. Це була як основа. Відкривається цей ЦОП,  на місці їхнього проживання, тому в першу чергу, вони задоволені, і буде можливість більше розширене для їх тренувань і підтримка фінансова – в першу чергу».

Крім тренерів у центрі працюватимуть методисти, лікар, масажист, начальник команди й інші. Штат уже укомплектований – ще не затверджений. На наступний рік запланували виділити близько 11 мільйонів гривень.

Віталій Корж,  в.о. директора Східного центру олімпійської підготовки, говорить: «Фінансування – це повністю Держбюджет України, міністерство молоді та спорту. Ми не залежимо від області чи міста. Гроші: на оплату праці працівників, навчально-тренувальних зборів для спортсменів та тренерів. Сумській манеж та вся взагалі матеріальна база СумДУ – це є основа східного центру».

Улітку тренуватимуться  на реконструйованому стадіоні «Аванград», який мають відкрити у наступному році.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь