У Сумах пройшла підсумкова мистецька виставка конкурсу “Барви Сумщини”


Вишивка, ткацтво, кераміка та художній розпис – у муніципальний галереї презентували свої роботи учні та студенти художніх шкіл з різних регіонів України. Все це – підсумкова мистецька виставка Всеукраїнського конкурсу декоративно-прикладного мистецтва.

Виставка, мистецтво, культура, СМУГА, живопис

Організатор конкурсу «Барви Сумщини», директор Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Бортнянського Надія Гринь говорить, що на конкурсі представлені різні регіони України та навчальні заклади: “У нас конкурс проводиться в двох вікових категоріях: молодші – це школи, мистецькі школи, школи естетичного виховання та музичні школи з художнім відділенням. Друга вікова категорія – це студенти навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації“.

Переможців визначали у номінаціях живопис, художній розпис, кераміка, вишивка і ткацтво. Олександр Чередниченко, голова журі конкурсу «Барви Сумщини» повідомив, що були спірні роботи, але осоновними критеріями були професійність, грамотність, тематичність і саме виконання: “Тут же не приймають участь дітки, тут беруть участь школи. От у нас є Сумська школа, у нас є свої керівники та традиції, Ніжинські там своя школа, там уже зовсім інша техніка“.

Переможцями стали 22 конкурсанти. Між собою розділили 8 третіх та других місць. Перше місце зайняли 6 учасників. Загалом у конкурсі взяли участь 31 учасник, представили близько 70 робіт. Подивитися їх сумчани зможуть протягом 6 днів з 3 по 9 жовтня

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь