У Сумах пропонують заборонити музику на літніх майданчиках

Стоп шум. Таку петицію підтримали на сесії депутати Сумської міськради сьогодні 29 серпня. У документі пропонується повністю заборонити використання музичної апаратури на відкритих літніх майданчиках міста та внести зміни до проекту рішення «Про затвердження правил додержання тиші в місті Суми». Автором петиції виступила мешканка вулиці Заливної Марія Нагорна:

 Мешканці нашого району просто потерпають вже багато років від перевищення норм шуму, які неможливо на даний час, не регулюються законодавчо. Виміряти цей шум, і притягти до відповідальності недобросовісних власників кафе. Тобто дискотеки відбуваються цілодобово, якщо ще в нічний час можна викликати міліцію, і вони як то можуть приглушити, пригасити. То в денний час, вечірній час щодня, щовечора дискотеки. І навіть із закритими вікнами в квартирах неможливо перебувати, не відпочивати, не працювати, не вчитися дітям».

 Сумський міський голова Олександр Лисенко оголосив депутатам:

 «Ми з вами на наступну сесію готуємо проект рішення».

Після обговорення депутати внесли поправку: заборонити музику тільки на майданчиках поблизу житлових будинків. Тепер, на основі петиції, Правове управління міськради має, до наступної сесії, подати готовий проект рішення, де пропишусь механізм регулювання роботи літніх майданчиків на затвердження депутатам.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь