У Сумах проти підвищення тарифів на електроенергію


Сьогодні громадськість сформувала резолюцію до Нацрегулятора енергетики та комунальних  послуг. Надішлють її, аби останні перевірили доцільність підвищення тарифів на електроенергію. Проект нових тарифів передбачає подорожчання з квітня вартості електроенергії  з 2, 28 до 3 гривень  17 копійок за кіловат.

“Треба переконати енергетиків не підвищувати тарифи. Ми будемо звертатися в НКРЕКП з метою вияснити на підставі чого підвищуються тарифи і можливість зупинити їх підвищення”, – говорить голова ГО “Фонд розвитку Сумщини” Володимир Мельниченко.

 Ми повинні категорично наполягати на створенні в Україні цивілізованого ринку електроенергії з усіма правилами ринкової економіки. Коли мені говорять, що тариф не обгрунтований, це неправильне твердження”, – говорить Марк Берфман. 

 “Методика раб-тарифів, яка пропонується , вона необґрунтована. Вона тарифи самого обленерго піднімає відсотків на 200, а тарифи для кінцевого споживача для малого і середнього бізнесу по областях  можуть виростати від 25 до 37%. Сумська область одна з тих, де таке зростання одне з найбільших. якщо це буде, то в Сумській області будуть найвищі тарифи в Україні для бізнесу. Будуть відсотків на 30 вищі, ніж у Києві”, – говорить Андрій Герус, експерт з питань енергетики РПР.

Аби дізнатись, чи підвищуватимуть тарифи  у НКРЕКП – туди ми направили запит. Наразі діючі ж тарифи є на сайті ПАТ «Сумиобленерго».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь