У Сумах провели чемпіонат міста з “Що?Де?Коли?” серед школярів

Сьогодні у конгрес-центрі СумДУ учні сумських шкіл грали в інтелектуальну гру «Що?Де?Коли?». У щорічному чемпіонаті міста брали участь усі бажаючи. Загалом змагалося майже 400 школярів.

Капітан команди 9 школи, п’ятикласник Нікіта Денисенко прийшов виграти у чемпіонаті серед однолітків, і виграв.

Нікіта Денисенко, учень школи №9 розповідає: 

“Я прийшов сюди, щоб перемогти, набратися розуму і сил після вихідних».

Гравців поділили на команди по шість чоловік. Гра проходила у три етапи. Спочатку змагалися найменші учасники – школярі п’ятих-шостих класів, далі – сьомих-восьмих, та дев’ятих-одинадцятих класів.

Каріна Попадюк, учениця гімназії №1 каже:

«Я сюди прийшла, тому що мені було дуже цікаво позмагатися з іншими, пограти в такій особливій формі та трішки ще дізнатися нового. Я дізналася про багатьох письменників, які китайські символи тварин. Наприклад, черепаха, тигр, фенікс і дракон, що вони тоже позначають».

Денис Арутінян – учень школи №9 говорить:

 «А я хочу з друзями поспілкуватися. Мені сподобалось розгадувати загадки». 

Питання для гравців підготували учасники сумського «Інтелект-клубу». Всього було 30 запитань, на відповіді давалася одна хвилина.

Максим Гончаренко, учень В-Піщанської школи розповідає:

“Тут мені подобається отримувати  нові знання. Сьогодні я дізнався багато чого нового. Наприклад, якщо колись там давно, один із присутніх на кораблі не вмів плавати, то капітан назначав його капітаном. Мені це цікаво, мені подобається”. 

Софія Дрозд, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради каже:

“Запитання з кожним роком оновлюються. І я дивлюся наскільки наші діти розумні, і навіть можна сказати, що у них треба вчиться, вчиться і  ще раз вчиться. Були, наприклад питання пов’язані з дитячою літературою, і звичайно ми їх не знаємо, а діти відповідають дуже легко. Інтерес з кожним роком підвищується до інтелектуальних ігор, і звичайно діти більше тягнуться до  інтелектуального дозвілля, до якоїсь неформальної освіти, і це дуже, дуже приємно радує”.

Серед команд 5-6 класів перемогли школа №9 та Палац дітей та юнацтва, серед 7-8 класів – школа№15 та №29, серед 9-11 класів – школа №25, №29 та Сумська класична гімназія. Переможці отримали грамоти, а всі учасники чемпіонату – солодощі.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь