У Сумах приймають заявки до «Школи світського життя»


Школа світського життя. На Сумщині готуються до Віденського балу. Відбудеться він у квітні. Відкриватимуть його 12 пар дебютантів. До 18 грудня триває прийом заявок на участь. Чекають охочих віком від 18 до 35 років.

Крістіна Сахно, організатор «Школи світського життя», говорить: «Наразі маємо 20 анкет, які хлопці та дівчата вже заповнили. Головним критерієм відбору – є мотивація. Те, що вони можуть для себе винести з цієї школи, собі в життя внести якісь зміни. 12 пар, які відкриватимуть Віденський бал, для яких будуть проведені різноманітні майстер-класи. Такі як: надання першої медичної допомоги, для хлопців буде бойове мистецтво, для дівчат це буде візаж, фото позування. Так як вони повинні себе нести, подавати, саме як випускники світської школи».

Ярослава Оніщенко, хореограф-постановник Віденського балу, каже: «У нас буде один повноцінний майстер-клас, на якому ми будемо вивчати більш різноманітні танці, які можна виконувати на балу, такі як: полька, полонез, вальс, падеграс. І безпосередньо у нас будуть додаткові репетиції, на яких ми будемо розучувати полонез – це танок, яким відкривається бал. Кожен тренер, який проводить свій майстер клас, може оцінити роботу учасників. Ось наприклад, для дівчат буде майстер-клас з флористики, вони зроблять собі бутоньєрки, з якими вони будуть безпосередньо на балу. І дійсно по роботі видно, як старалася людина і поставити їй оцінку».

Благодійний Віденський бал у Сумах влаштовують з 2008 року. «Школа світського життя» у такому форматі працюватиме вдруге. Цього сезону все, що відбуватиметься під час підготовки до Віденського балу, у тому числі його залаштунки, буде в ефірі нашого телеканалу –  у рамках спеціального проекту «UA:Суми».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь