У Сумах розіграли нагороди Всеукраїнського турніру з тхеквондо

Відкритий чемпіонат клубу «Зірки олімпу» відбувся у Сумах.  Діти змагалися у Тхеквондо.  Приїхали спортсмени з різних областей України.

У Всеукраїнських змаганнях з тхеквондо взяли участь близько 300 спортсменів віком від шести до 17 років. Приїхали команди з Київської, Чернігівської, Харківської та Полтавської областей. Найбільше представників на змаганнях з Сум – 40 тхеквондистів.

Єлизавета Міснянкіна, тхеквондистка (м. Суми), говорить: «Вдома добре змагатися. Тут можна виграти. Вигравала в Києві, Харкові, в Полтаві».

Діана Нам, тхеквондистка (м. Київ), розповідає: «Тут, в принципі, хороша організація. Ну і медалі красиві і мені подобається тут. Мені подобається цей спорт, бо можна показати на що ти здатен й підтримувати свою форму».

Владислав Пономаренко, тхеквондист (м. Харків), каже: «Я займаюся вже більше трьох років і мені дуже подобається. Це як хобі. Дуже подобається, тут хороша організація, красиві медалі та кубки. Ні, не страшно. Я сильніше».

Усього 5 вікових категорій, в кожній майже по 20 вагових. Рівень підготовки спортсменів: від початківців до досвідчених та титулованих чемпіонів України.

Дмитро Манюхін, головний суддя змагань (м. Харків), говорить: «Приїхали різні діти, хтось спробувати себе, хтось набратися досвіду, хтось підтримати свій рівень, своїх суперників. Це показова кількість учасників, не дивлячись на те, що водночас з цими змаганнями сьогодні є також турнір у Львові та у Києві майстер-клас. Тому, 300 спортсменів, це шикарно й треба розуміти, що це дебют».

«Зірки олімпу» вперше «зійшлися» у Сумах. Організували змагання за власні кошти.

Олександр Хоменко, організатор змагань, говорить: «Трішки нам допомогли спонсори. Місто, область та міністерство – у цьому участь не брали. Тож, ми своїми силами. Сподіваємось, наступного разу, коли будемо робити змагання, тим більше Всеукраїнський турнір, я сподіваюся, якась допомога вже буде. Хотілося б частіше влаштовувати такі змагання. Тим більше, що у нас такий чудовий манеж. Сподіваюся, у майбутньому у нас тут й чемпіонати України будуть, бо останній влаштовували у 2003 році».  

Сумчани на «домашньому» турнірі завоювали 21-ну нагороду: сім «золотих», десять «срібних» та чотири «бронзові».

Змагання тривали протягом одного дня. Усього Розіграли 90 комплектів нагород у 5 вікових категоріях.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь