У Сумах розіграли нагороди змагань з дзюдо

Майже 300 дзюдоїстів боролися за нагороди турніру товариства «Динамо». Його влаштували у пам’ять про Почесного громадянина Сум Олександра Ткаченка. Він воював на сході у складі веденого загону міліції,  загинув 11 липня 2014 року.

Приїхали спортсмени зі спортивних шкіл області, а також із Харкова, Кременчука та Полтави. Змагалися на трьох татамі. Вік учасників – від 8 до 11 років, поділені на дорослих і молодших дзюдоїстів. Усього було 14-ть категорій.

Таїсія Мариненко, дзюдоїстка, говорить: «Я боролася в меншій категорії 2009-2010 р. У першому півфіналі все було легко, а вже в другому важко. Ці діти перемогли у першому півфіналі й вони займаються більше, ніж я. Я тренуюсь два місяці».

Денис Ковальчук, дзюдоїст, каже: «Я боровся у категорії 30 кг. Я виграв одну сутичку, другу програв. На змаганнях можна перемогти й отримати нагороди. І тоді на змаганнях додається багато позитиву».

Одна сутичка у спортсменів триває дві хвилини. Борються вони за полегшеними правилами: без задушливих і больових прийомів.Цей турнір влаштовують другій рік поспіль. Нині учасників удвічі більше.

Олексій Філатов, головний секретар змагань, говорить: «Дуже сильні команди приїхали з Кременчука, Полтави, Ромен, Охтирки. Чемпіоном стати не дуже легко. Всі чемпіони виходять з таких турнірів»

Змагання тривали протягом дня. Дзюдоїсти розіграли 28 комплектів нагород.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь