У Сумах розпочалися Всеукраїнські змагання з волейболу серед юнаків


Участь у волейбольному турнірі беруть шість команд: з Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Шостки та Сум. Грають вони за коловою системою.

Костянтин Лохмотов, волейболіст (м. Суми), говорит: «Кожній команді потрібен дух, ігровий дух. Адже, підримуючи команду, ми даємо їм «сьомого» гравця на майданчик і вже завдяки цьому – отримуємо перемогу. Беручи участь у них, ми показуємо свій рівень й рівень підготовки».

Максим Гуденко, волейболіст (м. Харків), каже: «Зал хороший, але низька стеля. Команди запросили гарні, є з ким поборотися, дуже чекаємо гри з Дніпром. Це «бронзовий» призер чемпіонату України по нашому віку. Дуже цікаво з ними пограти».

Даніл Чемшит, волейболіст (м. Харків), розповідає: «Суперники хороші, зал також дуже хороший, суддівство хороше, все на рівні. Розраховуємо на перше місце, а там вже будемо дивитися на обставини, як команда буде налаштовуватися».

Турнір пам’яті тренера з волейболу В’ячеслава Олейникова – щорічний. Цього року на нього приїхали й ті, хто з ним колись працював.

Тетяна Маган, тренер Дніпровської команди, говорить: «Рівень змагань гарний. Найголовніше, що ми приїхали на цей турнір. Я знала Славка – дуже гарний тренер, шкода, що він рано пішов з життя. Заради нього ми й приїхали. Сподіваємося посісти перше місце. Суперники тут – найсильніші тут Харків. З ними будемо грати. Це основна гра. Там ще є Суми. Намагатимемось виграти».

Гравці команд – це хлопці 16-ти років й молодше. Більшість з них учасники чемпіонату України у своєму віці. Тож, команди раніше зустрічалися.

Володимир Бугайов, Головний суддя змагань, розповідає: «цього року, ми хотіли ювілейний турнір зробити красивим. Команди, які хотіли – приїхали. Ще хотіли приїхати інші, але шість команд, це максимум, які мають брати участь».

Юрій Белан, організатор змагань, каже: «Один з наших найкращих тренерів, В’ячеслав Михайлович Олейников. Ми про нього не забуваємо. Традиції продовжуються. Тренер, з якими він працював, продовжують його традиції. І ми вважаємо, це наша пам’ять про нього, вдячність за той вклад, який він зробив для спорту, для виховання дітей».

Усього команди гратимуть протягом трьох днів. Змагання розпочались сьогодні. Усього команди зіграють 15-ть ігор протягом всього турніру. Закінчаться змагання у четвер, 10-го травня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь