У Сумах розпочався 25-й фестиваль дитячої творчості “Зоряна надія”

25-й мський фестиваль дитячої творчості «Зоряна надія» розпочався сьогодні у Сумах. Триватиме він 2 дні. Змагатимуться  у 4 категоріях: театральне, інструментальне мистецтво, вокал та фольклорний жанр. Першими на сцені Палацу культури “Хімік” виступили конкурсанти, у номінації художнє слово.

Семирічна Марія  вперше на конкурсній сцені.

Марія Петренко, учасниця фестивалю: «Готувалася . Спочатку в мене був залік у школі, потім мені сказали, що я буду брати тут участь. Я почала ходити на репетиції»

Серед гОстей цьогорічного фестивалю – лауреат «Зоряної надії» 2007 року Віталій Велітченко: “В них у всіх горять очі і  їм хочеться показати свої вміння, свою здатність дарувати людям неймовірні відчуття»

 Всього у номінації художнє слово 8 учасників.

Валерія Шапоренко, співорганізаторка фестивалю: «Це дуже добрий старт,  тут професійне журі, у нас є підготовча робота до фестивалю, ми орієнтуємо учасників, що потрібно робити для їх участі, якими мають бути їх виступи. Вони вже починають робити перші кроки у обраній професії, реалізувати свої таланти »

Перший день ювілейного фестивалю завершить гала-концерт. Почнеться  він о 18-й годині.31 жовтня на сцену Палацу культури «Хімік» вийдуть учасники інструментальних ансамблів та вокалісти. Вік учасників – від 5 до 20 років.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь