У Сумах розпочався чемпіонат України з дзюдо


У Сумах стартував чемпіонат України серед чоловіків та жінок з дзюдо.

На сумському татамі зібралися найсильніші дзюдоїсти України. Нижче Першого розряду, тобто синього поясу, спортсмени до змагань не допускаються. Тут, практично всі, з коричневими, а більшість – з чорними.

Сергій Колесніченко, віце-президент Сумської обласної федерації дзюдо, говорить: «На цих змаганнях буде сформована Національна збірна на 2018 рік. Дали відпочити тільки «першим номерам», які стали учасниками чемпіонату світу, й не всім. Також травмованим спортсменам. А так – все еліта дзюдо тут».

Ці змагання Суми приймають вперше. Усього сюди приїхало майже 300 спортсменів. Змагаються в індивідуальних сутичках. У третій день – розіграють командні нагороди.

Руслан Перета, головний суддя змагань ( м. Івано-Франківськ), каже: «Я думаю, що ми впораємось с цим завданням – вибрати кращих спортсменів. І готуватися до наступного 18-го року. Зараз важко сказати, хто потрапить до збірної, бо підпирають молоді спортсмени, які хочуть теж прийняти участь у великих міжнародних змаганнях, чемпіонатах Європи, світу і всі готуються до Олімпійських ігор».

Серед сумських спортсменів виступають Дмитро Цюх, Артем Хомула та інші.

Продовжаться змагання завтра з 10:00.

4-15 листопада Суми прийматимуть ще одні всеукраїнські змагання – Відкритий Кубок України з дзюдо.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь