У Сумах розпочався Кубок України з дзюдо

Кубок України з дзюдо розпочався у Сумах. Сьогодні спортсмени боролися в особистих змаганнях. Це чоловіки та жінки старше 23 років.

На сумському татамі боролися майже 300 спортсменів з 23 областей України, у всіх вагових категоріях. За підсумками цих змагань мають доукомплектувати склад збірної. Чоловіча команда наразі сформована з перших номерів, обирають других.

Жіноча збірна вже сформована. Тут обирають найближчий резерв. Лідери сумської області також не приїхали. Готуються до міжнародних змагань.

“На цих змаганнях не можуть виступати лідери нашої збірної Сумщини. Такі як: Артем Хомула, Дмитро Цюх, Василь Сампан. Значить, Сампан, він отримав травму, прооперував коліно. Поки у нього реабілітація. Цюх – через два дні виїжджає на відбірковий Кубок Європи серед юніорів. Потім у складі збірної СумДУ летять у Португалію на студентський чемпіонат Європи. Хомула зараз є лідером збірної, перший номер рейтингу українського у вазі 73 кг.”, –  каже  президент Федерації Дзюдо Сумської області Сергій Колесніченко.

Цього дня розігрували 14 комплектів нагород.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь