У Сумах розпочинається обговорення детального плану територій

У Сумах розпочинається обговорення детального плану територій.  Йдеться про майже 55 гектарів ділянок по вулиці Нахімова та вулицях Михайла Кощія та Миколи Данька. Це – дві околиці обласного центру, наразі вони вільні. Там планують житлову забудову.  

“Якщо буде проведена транспортна мережа відповідно до містобудівної документації, вона буде пов’язана з цими вулицями, що прилеглі. І якщо вони бачать необхідність розміщення переходів, інших транспортних, архітектурних доповнень, вони можуть це доповнити. І тоді проектанти. І тоді ми будемо розглядати ці пропозиції”, – говорить Олександр Фролов, начальник відділу управління архітектури та містобудування Сумської міськради.

 Слухати думки сумчан будуть протягом 30 днів. Подавати свої пропозиції мешканці зможуть до управління архітектури та містобудування по вул. Воскресенській, 8а. Далі ж, за процедурою,  пропозиції розглядатимуть та узгоджуватимуть. Після цього їх вивчатимуть на містобудівній раді. Про її дату наразі в управлінні не говорять. Додам, на ці ділянки до 31 березня учасники бойових дій можуть подавати заяви – на отримання у власність. Робити це можна за адресою: пл. Незалежності, 2.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь