У Сумах шукали нові домівки для чотирилапих

Обрати собі собаку чи кота пропонували сумчанам. Волонтери Сумського товариства захисту тварин ушосте влаштували фестиваль, де його відвідувачі могли взяти собі додому тварину, що сподобалась. Цього разу домівку шукали 30 дорослих собак і 20 цуценят і стільки ж котів.

Презентували тварин, аби вони знайшли собі домівку.

Аліна Аль-Баяті, організатор фестивалю, повідомила: «Ми привели тільки тих тварин, котрі займалися з волонтерами впродовж трьох тижнів, вони вчилися ходити на повідку, вони відвідували грумерів, хтось додому забирав собачку та купав, тому ми взяли най, яких можна прилаштувати в першу чергу, молодих собак, здорових, стерилізованих, вакцинованих

До фестивалю готуватись собакам і котам допомагали волонтери.

Аліна Дубровська, волонтерка, сказала: «Уже кілька місяців з ним. Насправді дуже  шкода віддавати, тому що хочеться, щоб пес потрапив у такі ж люблячі руки, як у мене».

Цього разу прилаштували 13-ть котів і 19-ть собак. Одна з них – Еліка.

Тимур Мяус – новий господар Еліки, сказав: «Побачив цю собаку і прийшов, побачив, переміг. Захотів її взяти, свою душу в ній побачив. За цей час, який у нас був, встигли тільки лише поглядами обмінятися насправді, але все ще попереду».

Окрім цих тварин іще 150 – у притулку. Познайомитись з ними можна було дистанційно – переглянувши фотографії. Також для тих тварин, які сьогодні не брали участі у фестивалі, ярмаркували – збирали гроші на ліки та корми. Це був шостий фестиваль «Друг з притулку» в Сумах. Наступний планують на осінь.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь