У Сумах сталася аварія на водопроводі по вул. М. Лушпи

Жителі трьох під’їздів будинку №10 по вул. Михайла Лушпи у Сумах до завтра залишились без холодної води. Аварія сталася на водопроводі близько 13 години. Про це сказав головний інженер КП «Міськводоканал» Йосип Тисівський. Із-під кришки каналізаційного люка, який знаходиться на подвір’ї будинку №10, по вул. Михайла Лушпи сьогодні вдень фонтаном витікала вода.

Валентина Кіхтенко, мешканка будинку №10 по проспекту Лушпи розповідає:

“Сосідка прийшла і сказала, подивися з восьмого етажа, що робиться у дворі, я виглянула у вікно, а тут фонтан. У “Міськводоканал”, я почала дзвонити, де мені сказали, що заявка прийнята.  Проходе хвилин 20, я знову дзвоню: та що ж це таке, та поки можна чекати?”

Зараз на місці пориву провалина плитка. На дитячому майданчику стоїть вода. За словами головного інженера КП «Міськводоканал» Йосипа Тисівського, порив на водопроводі стався в результаті високого тиску.

Йосип Тисівський, головний інженер КП «Міськводоканал» каже:

“Біля 13 години, поступив дзвінок на диспетчерську службу по вул. Лушпи 10. Із колодязя піднімаючи кришку б’є фонтан. Оперативно виїхала аварійна бригада. З приїздом на місце було дійсно встановлено, що вода із колодязя поступає на проїзджу частину кварталу, зроблені певні маніпуляції із засувками. На сьогодні порив стався на водопроводі високого тиску, де тиск буває до 6-7 атмосфер”.

Як розповів Йосип Тисівський, завтра зранку бригада ремонтників замінюватиме пошкоджений відрізок труби, включити холодну воду цьому будинку планують до 15 години.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь