У Сумах стартував Чемпіонат України з хокею на траві


Юнаки з усієї України розпочали змагання з хокею та траві. У Сумах такий турнір влаштували другий рік на хокейному полі у дитячому парку «Казка». Сім команд ключками та м’ячами впродовж трьох днів виборюватимуть перемогу.
Юнаки з Сум, Шостки, Коростеня, Вінницької та Житомирської областей впродовж трьох днів виборюватимуть першість в українському чемпіонаті з хокею на траві. Вік учасників чемпіонату – від 11 до 15 років.
Ілля Мороз, тренер команди КДЮСШ «Барса-2» м. Шостка, сказав: «Ми два тижні тому не виїхали до Чернівців цим віком 2006-2007 роком народження так вийшло, що квитків не було. І ми вирішили сюди, ближче до Сум, до обласного центру приїхати двома командами. Тобто одна команда цього віку, друга менше. Вони приїхали пограти, отримати досвід, показати себе».
Ігор Яковенко, старший тренер відділення хокею на траві КДЮСШ «Барса» м. Шостка, повідомив: «Сьогодні зустрічалася наша перша і друга команда, тому ми подивилися чому навчились хлопці, відпрацьовували напрацьовані схеми, подальші ігри будуть більш складними та буде показаний вже зовсім інший хокей».
Відпрацювали у першому матчі та проаналізували свої помилки.
Андрій Гапеєв, гравець КДЮСШ «Барса» м. Шостка, сказав: «Сподобалася гра, сподобалося як грали наші менші, менші гравці, що вони боролися до останнього, хоч і програли».
Артем Карпенко, гравець КДЮСШ «Барса-2» м. Шостка, сказав: «Після старших грали, так програли. Ми не могли працювати, хотіли вдарити там. Ударами там били половина, а половина не може ударами бити. Намагалися вдарити й все не виходило в них».
Ярослав Маргілевич, капітан команди СДЮШОР «Динамо» м. Суми, сказав: «Гра вийшла складна, адже не всі гравці вміють грати, у нас є молодший вік, так що ми не дуже підготувалися до цієї гри та так собі зіграли».
На Чемпіонаті грають за коловою системою. Кожна команда зіграє по шість матчів.
Олександр Машталір, тренер команди ХК «Політехнік» м. Коростень, повідомив: «Це престижні змагання на яких потрібно брати участь, вигравати. Вигравати? Виграє найкращий. Побачимо. Вік у мене трішечки нижчий, чим там на рік на два. Приїхали подивитися в перший раз на велике поле, всім цікаво. Ми були тут, але формат 11 на 11 – це вони грають в перший раз».
У перший день на Чемпіонаті зіграли 7 матчів. Продовжать виборювати першість завтра та післязавтра о дев’ятій годині ранку. Закриття змагань і нагородження відбудуться у неділю о 14.45.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь