У Сумах стартував «Різдвяний турнір» з футзалу


У Сумах стартував «Різдвяний турнір» із футзалу. Це відкриті обласні змагання, які 26 раз зібрали юних футболістів у нашому обласному центрі.

Цього року за медалі традиційного турніру змагається шість команд із Київської, Луганської та Сумської областей. Вік учасників 12-13 років. Розподілені команди на дві групи, у кожній по чотири учасників. Спочатку вони зіграють на груповому етапі, потім стадію плей-офф.

Андрій Литвинов, головний тренер «Арсенал-2004» (м. Київ), говорить: «Готувалися у звичайному режимі на вулиці. Тому що у хлопців уже такий вік, що вже повинні не ховатися по залах, а ставати мужиками. Бо ми у свій час постійно тренувалися на вулиці. Тому, вони будуть здоровіші».

Валерій Литвинов, головний тренер ДЮСШ-1 (м. Новопсков), каже: «Завдань особливих не ставимо. У нас діти трішки менше за віком. Я розумію, що буде нам важко. Будемо грати. Приїхали, щоб натаскати команду на майбутнє. У Сумах ми вже четвертий раз. На міні-футбольному турнірі вперше. Підготовка проходила у звичному режимі».

Олександр Шабан, директор ДЮСШ Сумського району, говорить: «Цим віком ми граємо у ДЮФЛ Сумської області. А на цей тур, дякуємо, бюджет Сумського району та плани календарю дозволяють зробити навчально-тренувальний збір, саме для підготовки до «Різдвяного турніру».

У перший день зіграли чотири гри. Кожна: два тайми по 20 хвилин.

«Діти постійно грають на штучних та натуральних майданчиках. Тобто на великих, не фут зальних. І там рівень можна побачити. Тут, на їх віці вже має рівень показуватися. Хто буде сильніше – покаже результат.

Якщо порівнювати з великим футболом, то техніка тактично швидше. Швидше діти думають, рухаються по майданчику. Не так, як на великому полі», – говорить Володимир Ісаєв,  головний суддя турніру.  

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь