У Сумах стартував розіграш “Кубка патріотів”

Чотири студентські команди у Сумах борються за «Кубок патріотів» з футболу.

Турнір, які вдруге відбувається за ініціативи Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, приймає футбольний центр «Барса».

«Цього року було вирішено провести в місті Суми другий турнір «Кубок патріотів» серед закладів вищої освіти. Цього року в турнірі приймають участь команди сумського державного університету, сумського національного аграрного університету, київського торговельно-економічного університету та команда Класичного приватного університету міста Запоріжжя», – говорить представник Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Максим Чос.

У першому півфіналу турніру зустрілись команди Сумського аграрного та запорізького Класичного приватного університетів. В основний час матчу голів команди не забили а у серії післяматчевих пенальті путівку у фінал здобули запоріжці – 5:4 на їх користь. У другому півфіналі зустрілись команди сумського державного та київського національного торговельно-економічного університетів. Гра завершилась з рахунком 3:3. Команди знову били пенальті – цього разу перемогу святкували сумчани – 4:2. Завтра  у матчі за третє місце о 10:30 зустрінуться команди «СНАУ» та «КНТЕУ-Меркурій», о 12:30 у фінальному матчі «КПУ-Спартак» та «СумДУ».

 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь