У Сумах стартує 85-й театральний сезон

«Лісова пісня» Лесі Українки. Саме вона відкриє 85-й театральний сезон. У Сумському театрі імені Щепкіна, відбувся допрем’єрний показ спектаклю. Режисер-постановник Роман Козак представив двогодинну виставу. На 2-і дії. Головних героїв – Мавку та Лукаша грають Діана Каландарішвілі та Юрій Оноприйко.

Роман Козак, режисер-постановник, розповів: «Тема, я думаю, доволі актуальна тому, що людина перестає задумуватися над тим, що вона робить зі своїм життям, з навколишнім середовищем. Вона втрачає свій зв’язок з природою, і тим самим вбиває і її, і себе. Хотілось нам пофантазувати на тему, чого чекає людину в майбутньому, якщо вона не задумається про якісь речі глибинні, про те до чого вона належить» 

Алія Байте нова, сценограф, говорить: «Натхнення було, щодо костюмів людей, то це забруднення навколишнього середовища. Може ви побачите там є елементи з пластику. У мене болить душа, якщо вийти на вулицю можна побачити, що природа забруднюється. В ліс вторглися люди. Тобто якщо у лісових жителів більш природні, як ліс, як річка, то костюми людей ви самі побачите»

Микола Юдін, директор театру ім. Щепкіна, говорить: «20 жовтня о 18 годині ми офіційно розпочинаємо всій 85 театральний сезон. Що буде попереду – ціла низка цікавих вистав, вже готуємося до нового року, цікава творча програма в оркестру, все останнє побачите»

Прем’єрний показ феєрії «Лісова пісня» сумчани зможуть переглянути 20, 21 та 29 жовтня у театрі імені Щепкіна о 18 годині. Окрім цієї вистави, глядачі можуть у жовтні подивитися «Одержиму», «Віват фараони» та «Лускунчика».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь