У Сумах стріляли по собаці

У Сумах невідомий із дробовика стріляв по собаці. Це сталося неподалік заводу Керамейа. Поранену тварину спіймали волонтери і відвезли до ветеринарної клініки. Стан пса стабільний, говорить ветлікарка – кровотечу зупинили.

Олена Кузнєцова, завідуюча стаціонаром і відділенням інтенсивної терапії ветлікарні розповідає:

“Він поступив у важкому стані, в стані посттравматичного шоку, який пов’язаний з чисельними травмами, з вогнепальними травмами м’яких тканин в області голови і грудини. У собаки кровотеча з ран, травма ока, гострий біль, порушення кровопостачання органів”.

За словами Олени Кузнєцової, діставати осколки не будуть – травматизм операції більший за самі поранення. Знайшли тварину вчора ввечері на вулиці Прикордонній волонтери товариства захисту тварин.

Світлана Жереб, волонтерка Сумського товариства захисту тварин говорить:

“Ми з ліхтариками почали шукати цю тварину, знайшли її в напівзруйнованому приміщенні,довго діставали з підпілля – там були плити, і собачка забилась туди. Знайшли її за слідами крові. Від чоловіка, що нам зателефонував, ми дізналися, що вона на цьому місці – близько 2 років, сказав, що пес добрий, йогу люблять, підгодовують, він не проявляв агресії “.

Сталось все близько шостої вечора вчора. Сьогодні старший інспектор відділу комунікації ГУНП у Сумській області Володимир Крупецьких повідомив:

“На даний час поліція встановлює особу, яка причетна до даного злочину. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статею 299 ККУ – це жорстоке поводження з тваринами. Триває досудове розслідування”.

Максимальне покарання за жорстоке поводження з тваринами – арешт строком до шести місяців. Зараз собака знаходиться у карантинному відділенні лікарні. Тут його лікуватимуть 5 днів. Скільки часу знадобиться на реабілітацію, невідомо. Все буде залежати від стану тварини.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь