У Сумах створять центр дуальної освіти

Вчитися на практиці. У Сумах з’явиться навчальний центр дуальної освіти. Працюватиме він на базі Машинобудівного коледжу СумДУ. На проект виділять 11 мільйонів гривень. Подробиці в нашому наступному сюжеті.
Дмитро майбутній інженер. Навчається у Машинобудівному коледжі на третьому курсі.
Дмитро Касьян, студент Машинобудівного коледжу СумДУ, сказав: «Інженерна спеціальність вона широка і тому тут багато різних верстатів, зв’язаних з інженерією, тому тут цікаво застосовувати наші знання».
Антон Ольховський, студент Машинобудівного коледжу СумДУ, сказав: «Краще коли тобі розповіли теорію і ти одразу приходиш з цими знаннями, які ти одразу застосовуєш на практиці. Ти запам’ятовуєш принцип дії і одразу готуєш себе до майбутньої роботи».
Євген Калашников, студент Машинобудівного коледжу СумДУ, сказав: «Практичні навички плюс нам дали такий стимул, це вперше як я знаю, нам практику оплачують».
Володимир Пузанков, студент Машинобудівного коледжу СумДУ, сказав: «Все нове ми не бачили як воно облаштоване, а вивчали лише в теорії, в коледжі».
Попрактикуються і в майбутньому зможуть отримати робочі місця.
Антон Усенко, начальник цеху №7 ЗАО «Технологія», повідомив: «Кожна нова людина, що при ходить до нас на виробництво вона починає все спочатку. Всі ті теоретичні знання вони звісно допомагають, але практичних навичок. Все треба починати спочатку».
Микола Антиков, директор Машинобудівного коледжу СумДУ, повідомив: «Ми співпрацюємо з ЗАО «Технологією», і уже у нас пішли 28 практикантів на ці підприємства і вже пройшов місяць, коли вони на практиці. Ними задоволені. Вони отримують заробітну платну. На заводі нашому насосному “Насосенергомаш”. Також із нами тісно співпрацюємо й у нас співпраця є з більшістю підприємств міста Суми, це і «Нікмас» і інші там сумські, насосне обладнання та інші дрібні підприємства».
На впровадження дуальної освіти виділять 11 мільйонів гривень.
Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, сказала: «Це були проголосовані кошти на обласній раді, то була внесена зміна до програми виділені кошти в сумі 2 мільйонів. Місто також долучилось тому, що дуже багато вчаться дітей міста в цьому закладі. Тому на найближчій сесії теж будуть виділені кошти в розмірі 2 мільйонів. Надійшли кошти теж з міністерства освіти. Вже вони в закладі. В сумі 4 мільйонів і буде виділяти кошти благодійні в сумі 3 мільйонів».
За словами директора Машинобудівного коледжу, модернізувати заклад для впровадження дуальної освіти мають до листопада 2018 року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь