У Сумах створили макет пам’ятника загиблим бійцям 15-го батальйону.

Наразі це 8-ми кілограмова скульптура з пластиліну, скульптор працював над нею близько двох місяців. Макет у чотири рази менший за майбутній пам’ятник.  Створив макет Костянтин Шиптя за ескізом, який затвердили військовослужбовці батальйону.

Я спілкувався з бійцями п’ятнадцятого батальйону і з іншими солдатами, які були на фронті – це люди за зовнішністю всі абсолютно різні і не можна всіх зліпити в одне, але мені хотілося в цьому пам’ятнику узагальнити саме образ вольової людини” – каже Костянтин Шиптя. скульптор. 

Наразі, волонтери збирають гроші на виготовлення пам’ятника. Реквізити рахунку можна дізнатися в “Центрі реабілітації учасників АТО та їхніх родин”.

“Необхідно буде десь 500 тисяч на все виготовлення та встановлення пам’ятника, це приблизно. Ви бачите, що ціни скачуть, тому до виготовлення пам’ятника це ціни поміняються. Пам’ятник буде встановлено за рахунок військовослужбовців п’ятнадцятого батальйону та небайдужих громадян, які будуть допомагати у створенні цього пам’ятника” – каже   Павло Герасимів, один з кураторів проекту.

Як зазначив Павло Герасимів, де саме буде встановлений пам’ятник, поки невідомо.

За роки бойових дій на Сході загинуло 14 військових 15-го батальйону.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь