У Сумах суд не підтримав заяву про скасування тимчасових тарифів для ПП “Согор”


Сьогодні Зарічний суд міста розглядав справу за позовом Олександра Соколова. Позивач вимагав скасувати рішення виконкому від травня про проїзд за 4 гривні у приватному транспорті, а також рішення виконкому від 12 червня про тимчасові тарифи для ПП «Согор».

“Цим рішенням встановлюється знову тариф 4 грн на ті ж маршрути, що і попереднім. У частині 4 гривень нами подана заява щодо цього також. Ті ж самі підстави – це порушення прийняття цього рішення і безпідставність встановлення тарифу 4 гривні, бо порушено методику розрахунку тарифу”, – говорить позивач Олександр Соколов.

“Це подано новий позов шляхом маніпулювання за статтею, якою гарантовано збільшення або зменшення позивних вимог. А в даному випадку змінюється предмет і підстави позову. Хай цей позов розглядає інший суддя. Я заперечую проти позову і прошу суд відмовити”, – говорить Алла Корнієнко, представник відповідача.

Представник ПП “Согор” Олександр Коваленко каже:  “Позивачем не наведено мотивів,  з чого  він дійшов висновку, що існує очевидна небезпека. У первісному позові  йдеться про те, що порушено його право, відсутня квитанція, що він поніс певні витрати”.

У  задоволенні заяви Олександра Соколова суд відмовив. Наступне судове засідання призначили на 31 липня на 13.00.

Також на судовому засідання відповідачі клопотали про скасування призупинення дії рішення виконкому про 4 гривні. Суд це підтримав. Нагадаю,  6 червня Зарічний районний суд міста своєю ухвалою призупив дію рішення виконкому Сумської міськради про підвищення вартості проїзду до 4 гривень для ПП «Согор». Через тарифне питання у поліції фіксували заяви від пасажирів про відмову водіїв везти за 3 грн. У понеділок, 12 червня  виконком затвердив нове рішення для ПП Согор. За  2 гривні возитимуть школярів цілий рік, за 3 гривні –  пенсіонерів. Інших–за 4 гривні. На сайті міськради наразі є проект рішення про підвищення вартості проїзду цим перевізником до  5 гривень.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь