У Сумах суд не змінив суддю у справі про загибель дівчини біля ТРЦ “Лавина”


У Сумах суд не змінив суддю у справі про загибель дівчини біля ТРЦ “Лавина”. Вчора мало відбутися слухання по суті справи. Втім адвокат одного з обвинувачених клопотав про відвід судді. Сьогодні її розглянули.

“Суд прийняв мою заяву до виходу в нарадчу кімнату, сказав, що вона буде розглянута, але ця заява фактично розглянута не була. Мають ознаки упередженості головуючого  судді і прошу постановити його відвід”, – говорить Віктор Нємцев, захисник обвинуваченого.

Представник потерпілої Максим Кондратенко повідомив: “У чому претензія до судді – незрозуміла. У нас 9 числа мало бути слухання на цілий день і було саботовано справу на цілий день в такій справі, що триває понад рік. Я вважаю це зловживанням”.

Прокурор Віталій Шаповал говорить: “Заяву на дії чи рішення прокурора чи слідчого було подано запізно. Судом вже було призначено судове засідання. Заява є надумана”.

Суддя Зарічного райсуду Сум повідомила: “Доказів на підтвердження фактів, які б свідчили про упередженість судді Капкіна у матеріалах справи відсутні. Процесуальна діяльність не є причиною для відводів. Відмовити задоволення клопотання адвоката про відвід судді Зарічного райсуду Капкіна. Ухвала оскарженню не підлягає”.

Наступне судове засідання і розгляд справи по суті відбудеться 16 березня о 9 ранку.

Водія підприємства «Електроавтотранс» наразі обвинувачують за статтею порушення правил дорожнього руху. Начальнику служби руху цього ж підприємства інкримінують статтю службова підробка документів, тобто внесенні у паспорт руху міського тролейбуса зупинки біля ТРЦ «Лавина». Начальнику технічного відділу Управління капітального будівництва та дорожнього господарства – статтю порушення правил, що стосується убезпечення дорожнього руху. Нагадаємо, 9 лютого 2016 року близько 9 ранку 17-річна студентка загинула під колесами тролейбуса. Сталося це навпроти торговельного центру «Лавина».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь