У Сумах та Конотопі офіційно відкрили Сервісні центри МВС

Такі  центри  замість колишнього Міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділу працює у Сумах. Показали його до приїзду в обласний центр  з робочим візитом Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

У центрі за день обслуговують до сотні людей. Працюють 12 адміністраторів.

«Функції доповнилися. Раніше ми не видавали довідку про несудимість, а зараз вона відноситься до функцій сервісний центрів. Як і раніше центр надає послуги з реєстрації-перереєстрації транспортних засобів, видачу та обмін посвідчень водія, дозволів на перевезення вантажів та нагляду за технічним контролем транспортних засобів», – говорить Сергій Приходько, начальник Сервісного центру.

Також тут є дитячий куточок, буккросинг  і виставка, де є номерні знаки та посвідчення 1934 року. Таких  сервісних центрів в Україні 30. На Сумщині 2.

Загалом на центр пішло близько 2 мільйонів гривень. Половина грошей – з обласного бюджету. Інша частина – з державного. За словами Арсена Авакова,  до кінця року в Україні відкриють ще 50 таких центрів.

«Мы говорим о реальном подавлении источников коррупции на нижнем уровне», – говорить Арсен Аваков.

«Частину  цих сервісних центрів МВС можна було б зробити на базі ЦНАПів, це б зекономило гроші. Лишилися ще корупційні схеми, такі як здача прав, тут корупція є і отримання так званих крутих   номерів. Коли ви здаєте на права, проходите іспит, то відео спостереження не всюди передбачене, тому ходили ви туди чи здавали ніхто толком не знає”, – пояснює  Оксана Величко,координатор урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції».

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь