У Сумах триває розіграш “Різдвяного кубка”

На майданчику спортивного комплексу Сумського державного університету триває розіграш «Різдвяного кубка» з футзалу серед дівочих команд.

Другий ігровий день «Різдвяного кубку закривали команди «ДЮСШ» з Краснопілля та «Фортуна» з Харківської області. Дівчата з Краснопілля напередодні (вони у білому) вчора розпочали турнір із поразки. Її отримали від команди «Кобра» з Луганщини – рахунок 2:6. Сьогодні ігровий день розпочали з нічиєї (2:2) – з першою командою сумської «Барси». «Фортуна» у вівторок у своєму першому матчі на турнірі пропустила два «сухих» м’ячі від другої команди «Барси», а сьогодні з рахунком 7:1 взяла гору над командою Сумського району. В матчі проти краснопільської команди дівчата з Харківщини святкували другу перемогу на турнірі. Цього разу з рахунком 5:1.

У інших матчах другого ігрового дня «миром» -2:2 – розійшлись «Кобра» з Луганщини і друга команда сумської «Барси». «Перша команда «Барси» «Кобру» обіграла з рахунком 5:3. «Барса»-2 з рахунком 6:0 перемогла команду Сумського району.

Після трьох матчів по сім очок набрали перша та друга команди «Барси». На очко від сумського «дуету» відстає «Фортуна». Нижче у таблиці розташувались «Кобра», «ДЮСШ» (Краснопілля) та команда спортшколи Сумського району. Завтра команди зіграють матчі четвертого і п’ятого, заключного, турів. Початок ігрового дня – 10:00.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь