У Сумах у футбол грали студенти

На полі футбольного центру «Барса» команда Сумського державного університету у матчі чемпіонату України серед студентів приймала команду Київського університету імені Бориса Грінченка.

На цей матч сумчани виходили маючи в активі нічию і в пасиві – поразку. Гості один матч виграли, один зіграли в нічию. За перші 45 хвилин гри суперники не зуміли кількість небезпечних моментів перевести у якість – забитий гол. Після відпочинку м’яч тричі побував у воротах. Однак сильнішого команди не виявили. У першому епізоді арбітр зафіксував положення «поза грою» у футболіста сумської команди.

Обмінялись голами суперники під кінець гри – на 68-й хвилині голом відзначився «13» номер гостей Владислав Нікуненко, на 88-ій – «23-й» номер господарів Сергій Літній.

“Будемо говорити прямо – мабуть все ж такі результат по грі. Були моменти і у нас, і у них, Дві достатньо рівні команди” – прокоментував гру тренер київської команди Сергій Швець.

“Я дуже радий за нашу команду, за те, як ми сьогодні поставились до гри. Сьогодні був такий момент, що потрібно було брати три очка. Але дуже сильний суперник. І я задоволений тим, що ми відігрались”, – сказав після матчу наставник сумчан Сергій Песоцький.

У турнірній таблиці сумчани піднялись на третю сходинку. Сьогоднішній суперник «політехніків» йде на другому місці. На першому розташувалась команда університету державної фіскальної служби України з міста Ірпінь.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь