У Сумах у суді оскаржують рішення про 5 гривень за проїзд

Хочуть скасувати проїзд за 5 гривень. Позов   Олександра  Соколова та  Валерія  Веселова до виконкому Сумської міськради розглядає Адмінсуд. Сьогодні відбулося перше засідання.  Позов стосується перевізника ТОВ «Престиж лайн», тобто вартості проїзду в автобусах за маршрутами  13, 55 та 53.

“При прийнятті рішень не було належних даних на підтвердження того, що встановлять такий тариф у розмірі 5 гривень.  Відповідач на наш погляд мав застосувати методику 480. Він мав би застосувати її у будь-якому випадку, бо там стверджується, що обстеження пасажиропотоків здійснюється на всіх автобусних маршрутах не менше ніж 1 раз на 3 роки. В матеріалі відсутні докази, що за останні 3 роки визначався обсяг пасажирів”, – говорить позивач Олександр Соколов.

“Відповідачем було повністю дотримано вимоги щодо засад державної регуляторної політики. Нами було розроблено проект оскаржуваного рішення. Щодо порушення на думку позивача публікацій, то ми надали докази, що проект був розміщений в мережі інтернет на офіційному вебпорталі СМР”, – говорить відповідач, представник виконкому Сумської міськради Алла Корнієнко.     

Представник ТОВ “Престиж лайн” каже: “Рішення виконкому є законним, прийнято в межах повноважень.  Позовні вимоги не підлягають задоволення, оскільки, на нашу думку,  позовна заява не містить обґрунтувань того, що будь-які права чи свободи порушено”. 

У підсумку суд оголосив перерву у справі через необхідність відповідачам уточнити свої докази. За  5-гривневий  проїзд  у Сумах проголосували на виконкомі 29 січня. «За» були 10 із 13 присутніх. Після того на обох сесіях міськради депутатам не вдалося проголосувати за призупинення  цього рішення.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь