У Сумах учнів відрахували з кінно-спортивної школи

Місяць без занять. У Сумах два десятки учнів  не займаються в кінно-спортивній школі. Чому не дають займатися  – сьогодні двоє учениць та дідусь однієї з них прийшли з`ясовувати на конюшню та до ректора.

Список тих, кого відрахували з клубу  вивісили на вході. Спочатку відвідувачів не пускали, потім нам відчинили. Катерина, з солодощами прийшла відвідати свого підопічного Монарха. Вже місяць з ним не займається.

“Це кінь дорослий, схожий на пенсіонера, це  кінь під дітей. Якщо це дитина навіть 10 років, то на ньому дуже легко займатися. Кінь розумний, слів немає, щоб виразити який він добрий. Тут як мінімум тиждень не прибиралося. Сіно для коней зберігається 3 дні”, – розказала Катерина Івашина, учениця кінно-спортивного клубу.

Усього тут 15 коней.

Вихованці з батьками сформували звернення до ректора. Одразу ж йому і озвучили запитання.

“Від 07.06 про відрахування дітей з кінно-спортивного клубу. До цього був наказ про ліквідацію клубу з 1 вересня 2018 року, але ніяк не в липні відраховані, я бачив це своїми очима. Ми зараз підемо і побачимо, як вони стоять.  Чому діти місяць не займаються спортом? Діти сидять дома”, – каже Михайло Скомороха.

“Кінно-спортивна секція не може існувати, але при цьому ми робимо серйозне заміщення. З 1 вересня буде функціонувати не кінно-спортивна секція  – а будуть 2 рівні курсів конярства – початковий – де буде навчання загальним основам, а друге  – більш професійно.  Це наша кінно-спортивна секція, це наші коні, і будь-які претензії необґрунтовані. Право університету змінювати конфігурацію, щоб покращити якість навчання”, – говорить Володимир Ладика, ректор СНАУ.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь