У Сумах учням 9-11 класів пропонують зняти документальний ролик

Школярів Сум запрошують взяти участь у кіноконкурсі «Європа-документальна». Учні 9-11 класів можуть зробити безкоштовно свій міні-кінопроект.  Організатором є громадська організація «Арт-діалог».  Її керівник Наталія Красильникова розповіла про умови відбору: “До 29 листопада для того, щоб потрапити в програму необхідно надіслати за вказаною на нашій сторінці в Фейсбук анкету і вклеїти посилання на відеоролик. Ми назвали його селфі-презентація себе, потрібно розповісти про себе,  з якої ти школи, чим цікавишся і відповісти на декілька питань: чи дивишся ти кіно, чи користуєшся соцмережами”. 

Імена тих, кого відібрали до основного конкурсу оголосять 29 жовтня. Конкурс проходитиме з 1 по 4 листопада. Усього для цього відберуть 10 учасників. Вони працюватимуть у 2  командах. Упродовж 4 днів, за інформацією організатора, учасники зможуть переглянути і розібрати фільми, позмагатися у кіно-дебатах, навчитися критично мислити та створити власне відео.

До цього конкурс “Є-Док” відбувся у Запоріжжі та Червонограді.

Анастасія Шама, переможниця конкурсу “Є-док” у Запоріжжі розповідає: “Ролик був про те, як дівчина продавала колекціонеру свої речі, а згодом колекціонер виявився вбивцею. Ми перебільшили звичайно, але таке може бути з усіма, тому наші ролики є застереженням, щоб з тими, хто побаче,  такого не сталося. Під час другого дня ми писали сценарій. А під час третього дня був знімальний процес. Кожен був і в ролі режисера, і в ролі актора. З нами була знімальна група, ми знімали, як справжнє кіно”. 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь