У Сумах утеплюють 7 шкіл за бюджетні гроші

20% економії. Стільки зможе після модернізації мати сумська школа №24. Торік там замінили вікна та оновили покрівлю. Нині утеплюють та фарбують фасад.

Зараз діти на канікулах, викладачі – у відпустках. З людей, які тут працюють – ремонтна бригада. Вартує за роботами заступниця директора закладу.

Олена Паршина, заступниця директора ЗОШ №24, сказала:

«В закладі стане тепліше, батьки можуть бути впевнені, що їх діти за будь-яку погоду протягом навчального року знаходиться в комфортних умовах».

Роботи на фінішній прямій, говорить начальник міського управління капітального будівництва.

Віталій Шилов, начальник УКБ Сумської міської ради, повідомив:

«Тут пройшла реконструкція теплового вузла, повне утеплення покрівлі, заміна вікон, які не були замінені. У цьому році з бюджету було виділено 6,3 мільйона гривень. Роботи плануємо закінчити протягом цього тижня, тобто це був останній вузол, який потрібно штукатурити».

У цій школі енергомодернізацію проводять другий рік, каже Віталій Шилов. Загалом на неї пішло 13 млн 800 тис. грн. У проекті, крім 24-ї школи, беруть участь ще 6 освітянських закладів. Повна сума грошей, за які їх планують зробити енергоощадливими, – 32 млн грн.

Коментар голови спілки енергетичного сервісу України, Олександра Бойка, щодо рівня проведених робіт з енергоощадження, ми отримаємо завтра. Додамо, на початку року ще три школи Сум – №9, 20 та 7 – отримали понад мільйон євро на енергомодернізацію. Тоді місто Суми стало одним із шести переможців України, де мали впроваджувати проект «Угоди мерів – Демонстраційні проекти».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь