У Сумах вдруге перенесли конкурс на визначення управителів багатоквартирних будинків

За рішення про перенесення конкурсу на визначення управителів багатоквартирних будинків вчора проголосували члени виконавчого комітету Сумської міськради. Тепер він запланований на 29 березня наступного року. Про причини розповів начальник правового управління Олег Чайченко.

“З 25 вересня набули чинності зміни до наказу 150. З моменту оприлюднення вступу в силу цих змін до наказу ми не встигаємо провести процедуру, оскільки рішення виконавчого комітету 343 і зміни до цього рішення також мають ознаки Акту регуляторного характеру у зв’язку з чим потрібно збільшити строк для проведення процедур, які потребуються для прийняття. Також, від 16 серпня цього року №190 було встановлено обов’язковий перелік робіт і послуг, які включаються до витрат обслуговування квартирних будинків, а саме було доповнено новим видом – поточний ремонт та технічне обслуговування систем газопостачання”.

“Перенесення конкурсу в першу чергу на сьогодні, згідно чинного законодавства, погрожує тим, що мешканці, які сьогодні соціально захищені й отримують пільги й субсидії. З нового року не зможуть їх отримувати, оскільки такої послуги, як утримання будинку і споруд, прибудинкової території в законодавстві не буде існувати. Це якщо не будуть внесені зміни. А перенесення конкурсу взагалі вважаю маразмом. Міська рада витратила майже півроку для його підготовлення. Це, на мою думку, не є документом, як такий – регуляторний”, – прокоментував голова правління Асоціації «ОСББ Сумщина Роман Гученко.

Нагадаємо, конкурс переносять вдруге. Останнього разу дата проведення конкурсу була – 31 жовтня. Загалом, конкурс стосується тих будинків, де власники не створили ОСББ та самостійно не визначилися з обслуговуючою кампанією. Умови конкурсу розміщені на сайті Сумської міськради.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь