У Сумах відбудеться другий фестиваль вуличної музики


Музичний фестиваль у центрі сум У Сумах відбудеться другий фестиваль вуличної музики. Розпочнеться він о 12:00, у суботу, 19-го травня біля «Альтанки». Усього на сумчан чекає три локації, майже 40 гуртів та хедлайнери з Луганської області.

Кирило Бурлака, організатор фестивалю, говорить: «34Я ще підбираю їх, щоб це був один приблизний стиль, щоб вони якось переходило. Щоб ті, що грали більш важку музику, щоб після них не виходив якійсь дитячий хор чи сольний виконавець. В цьому році будуть два електронних музиканти, у них коротенькі сети. Й гості з міста Краматорськ, вони будуть нашими хедлайнерами, це гурт «Маманет». Я думаю, що сподобається. Я вже два роки хотів їх привести».

Друга локація, біля пам’ятника Цукру відкриється о 14:30. Остання, на парковці біля ТРЦ «Мануфактура» о 16:00. Саме там виконавці гратимуть на головній сцені фестивалю до 22:00. Загалом витратили близько 40 тис грн. Це гроші з обласного конкурсу Молодіжних проектів. Загалом, по Україні в понад 45-ти міст влаштовують подібні фестивалі. Зазвичай, у третю суботу травня. У  Сумах вперше його зробили минулого року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь