У Сумах відбулась інформаційна акція з енергозбереження


Інформаційну акцію з енергозбереження влаштували сьогодні вихованці сумського центру еколого-натуралістичної творчості . 13 дітей, віком від 8 до 12 років роздавали буклети сумчанам та розповідали про те, як максимально економно витрачати енергоресурси.

Олена Бур’ян, завідувачка відділом екології та краєзнавства Сумського міського центру еколого-натуралістич еколого-натуралістичної творчості каже: «Пропаганда енергоощадливості. Збільшуються міста, з’являються нові прилади, а звідки видобувати енергію – проблема. Наша країна не настільки багата, щоб забезпечити себе сонячною енергетикою, чи вітряною енергетикою, але багато можна зробити в себе вдома”

Богдан, учасник акції каже: Можна здобувати енергію за допомогою  води, вітру, сонячної  електростанції. Можна використовувати не звичайні батарейки, а ті, які заряджаються за допомогою акумуляторів, можна здавати батарейки на переробку”

Всього було роздано понад півсотні буклетів.Таку акцію працівники еколого-натуралістичного центру влаштовують в місті вчетверте.  Наступного разу її планують провести у вересні.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь