У Сумах відбулась творча зустріч з письменницею Мариною Реух

«Три спроби повернути час» – так називалась творча зустріч з сумською письменницею Мариною Реух. Захід відбувся 29 вересня у Сумській обласній науковій бібліотеці. Говорили про романи літераторки. Таких за останні чотири роки жінка написала три: «Псевдонім Бога», «Амальгама» та «Сльози сонця». Перші два романи  – художньо-історичні, третій – соціально-психологічний. В кожному з них згадується місто Суми.  Марина Реух, авторка книг, зазначає : «Псевдонім Бога» в основному присвячений кінцю 18-го, початку 19-го століття. Про те, як у нашому сумському повіті перебував просвітитель, літератор, архітектор Олександр Паліцин . «Сльози сонця – присвячений сьогоденню, подіям на Донбасі, але не в військовому плані, а в плані того, як орієнтуватися молодій людині в цій ситуаціїТретій роман – «Амальгама». Його я присвятила місту Суми. Я взяла 100-річні події, що відбувалися в нашому місті через героїв, через родину »

Член Національної спілки письмнників України Григорій Єлишевич говорить:«Перш ніж сідати за ці романи, вона дуже проникається тим, про що буде писати. Це дуже важливо. Паліцинська академія – вона член Паліцинської академії. Вона може професійно написати про це книгу. Я не сумніваюсь, що вона переговорила багато,побувула на Донбасі, вона відчула це своїм єством – вона сіла і написала про це книгу. Нарешті, останній роман, “Амальгама” – вищий за попередні за рівнем. У неї тут філософські речі, на які вона замахнулася, осягаючи цей світ»

Знайти твори можна в бібліотеках міста. Нагадаємо, 13вересня Марина Реух презентувала дві власні книжки – біографічний нарис та художньо-історичний роман.  Всього ж у творчому доробку письменниці – більше 15 книжок. Зараз вона працює над новим романом, який планує представити на щорічному літературному конкурсі «Коронація слова».

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь