У Сумах відбулася хода на підтримку традиційних сімейних цінностей


За традиційні цінності та проти одностатевих шлюбів. У Сумах влаштували ходу з такими гаслами та фестиваль сім’ї. Учасники заходу збираються на майданчику перед Харківським мостом. Охочим організатори роздають білі кульки з написами «Я люблю свою родину».

Говорять учасники ходи – Віталій Сасін:

«Повинна бути якась там хода якихось там неформалів у Києві, у нас сьогодні хода за сім’ю, за людей і за Бога».

Марія Сколінець:

«Ми підтримуємо сімейні цінності. (Кор.): – А що для вас сімейні цінності? – Це коли сім’я повна де є чоловік, жінка, батько, мати і діти».

Один з організаторів ходи Віталій Орлов, пастор Сумської християнської церкви:

«Сім’я – це чоловік, жінка, які люблять один одного, прощають один одного, народжуються там діти, діти зростають і зростають гарними патріотами, чесними людьми, які справді можуть будувати сильну, заможну країну, бо в сім’ї ми народжуємося, з сім’ї ми йдемо з цього життя».

Збір оголосили на 15-ту. За десять хвилин потому рушають. Колона йде центральними вулицями Сум. У руках людей плакати. Задля безпеки поліціянти перекрили проїжджу частину вулиці Харківської. Охороняють громадський порядок 11 правоохоронців. Маршрут ходи пролягає історичним центром міста – вулицею Воскресенською та Соборною. Близько 10 сумських церков різних християнських конфесій зібрали сьогодні своїх парафіян для участі у ході на підтримку традиційних сімейних цінностей.

Один з співорганізаторів ходи – отець Андрій, настоятель Римо-католицької парафії Благовіщеня Пресвятої Діви Марії:

«Ми виступаємо за здорову сім’ю, за здорові родинні цінності, тобто, родину з чоловіка, жінки і дітей, бо визнаємо нормальним, власне, такий спосіб родинного життя, жодної альтернативи більше не бачимо».

Фінішує хода в центральному міському парку. Тут почався Фестиваль сім’ї.

Говорить учасниця фестивалю Сім’ї Алла Золотарьова:

«Ми з чоловіком на стільки одне з одним разом, ми все робимо разом, ми ніколи ніде не буваємо окремо з нас навіть друзі сміються, що ми навіть до магазину за покупками разом, що це ненормально, начебто, але ми так робимо»

Іще один з співорганізаторів ходи Сергій Яровий, архімандрит Української православної церкви Київського патріархату:

«Ми за родину, а за родину, це значить за Україну, за нашу країну, бо без родини немає країни, немає суспільства, немає життя. Бог так створив цей світ, що лише родина дає життя і лише через родину передається життя».

Серед учасників ходи не помічаємо представників Української православної церкви Московського патріархату. Телефонуємо про причини відсутності на заході.

Георгій Тарабан, секретар Сумської єпархії УПЦ Московського Патріархату

«Ми нічого не знали про цей захід, про його концепцію: що передбачалось, як і коли. По-друге, коли проводяться якісь заходи і хочуть, щоб хтось брав у ньому участь, то, як мінімум, їх повідомляють, та запрошують. Нічого цього не було».

За словами організаторів, участь у ході та фестивалі сім’ї взяли до двох тисяч людей. За оцінками поліції, учасників було до півтисячі. За словами речниці обласного управління Нацполіції в Сумській області Ельвіри Біганової, на 20 годину вечора порушень громадського порядку на заходах присвячених традиційним сімейним цінностям не зафіксовано.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь